Reference

Kitz duben 2017

"Jedním slovem Hóódó bóóžo". Instruktoři a přátelé. Fakt pecka akce....

 

 

Katka a Martin s rodinami

 

"...děkujeme za super individuální přístup při výuce všech členů naší rodiny. Velice jsme si ty 3 dny na Kaprunu užili. Bavil nás fakt profesionální přístup a večerní rozbory. Díky také za zapůčení lyží a doporučení. Budeme se těšit na další akci s váma."

(předsezónní privátní výuka na Kitzsteinhornu, listopad 2014).

 

Petr a Tomáš Navrátilovi

 

"Chtěli jsme si užít lyžování v jarním termínu. Petr nás přemluvil na termín na ledovci. Nejen, že předčilo naše očekávání počasí a kvalita sněhu, ale hlavně možnost se zdokonalit a něco nového naučit na lyžích. Oba jsme čekali nějakou změnu, ale zjistili jsme, kolik toho děláme na lyžích špatně a co vše se dá "projet jinak" a jak Petr sám s oblibou říká: "ucítit oblouk". Moc fajn, příště jedeme zase."

(dubnová privátní výuka carvingu 2014).

 

Aneta, Bořek, Táňa a kolektiv z Ostravy

 

"Napadlo nás jet jako skupina v prosinci na nejlbižší možné lyžování do Rakouska. Chtěli jsme se při té příležitosti svézt na nových modelech lyží, výuku jsme brali jen tak. Ukázala se jako výborná. Člověk to ocení opravdu až na svahu. Instruktora jsem sice kdysi měla, ale jezdit s majitelem školy, kde je praxe fakt vidět je super. Večer jsme nejen u piva rozebírali lyžování ze všech stran. Jo málem bych zapoměla na videorozbory. Vidět se a slyšet k tomu opravu řešení + rovnou aplikovat na pistě. Bomba :)"

(prosinec skupinová výuka s testováním, Hochkar 2014).

 

 

Firemní akce z let minulých (2012 - 2007)

 

Odborný časopis SNOW - výuka čtenářů Snow (CH)

Ina Sport spol.s.r.o.

Silnice Morava s.r.o.

Cefry sport s.r.o.

Autolaky Nytrová s.r.o.

Elektro-Heinz s.r.o.

MAPEI, spol. s.r.o.

T.E.Q. Hranice

J.O.S. občanské sdružení

Auto Haná

Helia sport – promo akce a testování nových modelů lyží Nordica pro sezóny 07,08,09,10,11. Zájem široké veřejnosti. Jedno- a vícedenní testování pro veřejnost s výukou.

 

 

 

 Novinky

Kitzsteinhorn listopad 2017 - novinka

Zveme vás na letošní "Otevírání sezóny". Ve velmi exponovaném termínu 15.-19.11., ve velmi skvěle hodnoceném ubytování přímo v Kaprunu. Jako vždy výuka, skvělá parta a...


Pravidla chovaní na sjezdovce - Fis

Pojdmě se k sobě - lyžařům i snowboardistům chovat ohleduplněj a lépe !! Nejenom v zahraničí, ale i na našich kopcích. 10 pravidel FIS pro chování na sjezdových tratích: 1....


Další novinky